ŻALUZJE

Żaluzje składają się z poziomych listewek, zwanych też lamelami oraz mechanizmu ukrytego w górnej rynnie sterowanego manualnie lub za pomocą silnika elektrycznego.
Mają one nadal swoich zwolenników ceniących w nich sprawdzoną funkcjonalność, lepszą regulację wpuszczanego światła niż w przypadku rolet oraz względy estetyczne.

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe to połączenie prostoty konstrukcji i bardzo długiej żywotności. Charakteryzują się bardzo dobrą izolacją termiczną. Powodują odbijanie aż 70% promieniowania słonecznego powodując w czasie upałów spadek temperatury nawet o ok. 7 stopni Celcjusza. Podczas mrozów zasłonięte żaluzje zapobiegają utracie ciepła.

Listewkami żaluzji można precyzyjnie regulować dozując w ten sposób ilość wpuszczanego światła. Bardzo duży wybór kolorów żaluzji daje możliwość dopasowania żaluzji do każdego rodzaju wnętrza.

Żaluzje drewniane

W obecnych czasach coraz chętniej podczas projektowania wnętrz sięgamy po materiały naturalne.
Stąd coraz większe w ostatnim czasie zainteresowanie żaluzjami drewnianymi.

Żaluzje drewniane oferowane przez naszą Firmę wykonane są z naturalnego egzotycznego drewna o nazwie BASSWOOD w kilkunastu kolorach i dwóch szerokościach lamel: 25 i 50 mm.

Idealne do stylowych wnętrz.
Dają poczucie estetyki i komfortu.
Kolorowe drabinki taśmowe mogą być ciekawym dodatkiem do zasłon obić lub dywanów.